GLAS OCH KERAMIK / Glas / Glasmålningar 7797137
nr 779 7137
Glasmålningar
3 st, Sent 1800-tal, Landskap med vattenscener, 38 x 58
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:52:01
23/9 06:59:37